Case study

Przeczytaj, co nasi Klienci zyskali dzięki wdrożeniu Thulium.

InPost to marka sieci Paczkomatów oraz usług kurierskich. Jest w czołówce firm logistycznych w Polsce. System Thulium stosuje do obsługi połączeń oraz wiadomości e-mail.

Veepee to największy klub zakupowy w Polsce, oferujący odzież i dodatki światowych marek​ ​w promocyjnych cenach. System Thulium usprawnia proces obsługi klientów i monitoruje jakość tego procesu.

DreamCommerce S.A. jest twórcą oprogramowania ​dla sklepów internetowych, znanego w Polsce pod mark​ą​ Shoper​.​ Firma wykorzystuje Infolinię Thulium do obsługi oraz monitorowania poziomu obsługi klientów w kilku krajach (Polska, Turcja, Indie).

VOBIS to znana marka sklepu internetowego, dostarczającego produkty z branży IT, multimediów, GSM, nawigacji i telekomunikacji. Thulium służy do komunikacji firmy z klientami sklepu.

DeeZee od wielu lat dostarcza obuwie dla kobiet o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu. Firmę tworzy niewielki zespół, który niemal 24 godziny na dobę troszczy się o terminową realizację zleceń.

Firma Hospmed Sp. z o.o. dostarcza specjalistyczny sprzęt medyczny, stomatologiczny i rehabilitacyjny dla osób indywidualnych oraz dla biznesu. System Thulium usprawnia proces obsługi klienta w firmie oraz dostarcza informacji niezbędnych do zarządzania nią i pracownikami.

Firma Wojas S.A. jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia, który dysponuje siecią blisko 180 salonów firmowych w Polsce i za granicą. Co roku fabryki Wojasa opuszcza kilkaset tysięcy par butów.

Fitness Catering to catering dietetyczny z 10 letnim stażem na rynku. Przygotowywanie pełnowartościowych posiłków to ich pasja, którą dzielą się codziennie ze swoimi Klientami.

Oto nasi wybrani Klienci

Zapraszamy Cię do współpracy.

Telefon - skontaktuj się z nami!

Napisz do nas
Chętnie Ci pomożemy

Infolinia: 12 397 53 00
E-mail: kontakt@thulium.pl