O nas

Czyli zespół Thulium - zawodowo i prywatnie.

Krzysiek - software developer

Został programistą Thulium po wakacyjnym stażu. Ceni sobie panującą w firmie rodzinną atmosferę i nieograniczony dostęp do świeżej kawy.

Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, a słucha praktycznie wszystkiego od psychodelicznych kawałków Pink Floyd, przez soundtrack z filmu La La Land, do najnowszych wydawnictw hiphopowych. Marzy by własnym BMW E30 przejechać całą Europę startując w słonecznej Sycylii.

Dominika - technical writer

Objęła w posiadanie i z sukcesami zagospodarowuje obszar dokumentacji systemu. Dzięki ​Dominice wiedza o Thulium jest uporządkowana​,​ a jej zasoby rosną każdego dnia. Jak sama mówi, trafiła tu przypadkiem i ze zdziwieniem odkryła, że jej indywidualistyczna dusza współgra z niebanalnym poczuciem humoru programistów.

Uwielbia współczesne książki obyczajowe​ -​ na przykład Jodi Picoult czy Janusza Leona Wiśniewskiego.​ ​Z przyjemnością słucha alternatywnego rocka - szczególnie Florence and The Machine i ma nadzieję być kiedyś na ich koncercie.

Kuba - customer support team

Jeden z pierwszych i tym samym najbardziej doświadczonych administratorów. Lubi atmosferę pracy w Thulium i ludzi, z którymi pracuje od lat. Jako dziecko najbardziej chciał już stać się dorosłym, teraz podziwia swoich rodziców za to jak go wychowali.

Odpoczywa podczas grillowania z rodziną oraz sącząc dobrą whisky i chłonąc zapach cygar. Marzy mu się, żeby przejechać samochodem wszystkie kraje byłego Związku Radzieckiego.

Klaudyna - customer success hero

Podobnie jak Dr House intryguje ją diagnoza i dogłębne zrozumienie problemu. Pomaga nowym klientom rozpocząć swoją przygodę z Thulium, analizując ich potrzeby i przekładając je na język systemu. Swoją otwartością i zaangażowaniem szybko zdobyła zaufanie w firmie. Serial "Dr House" może oglądać w nieskończoność. Ceni Gregorego za determinację w dążeniu do celu oraz jego inteligentne, pełne ironii i sarkazmu wypowiedzi.

Wielka fanka Minionków. W wolnych chwilach gra na PS4 i marzy by... umrzeć szczęśliwie.

Bartek - software development lead

Jest liderem działu rozwoju oprogramowania w Thulium i jednym z trzech właścicieli. Programuje od kiedy dostał swój pierwszy komputer (Atari 800XL) w wieku 8 lat. Informatykiem chciał zostać zanim jeszcze zrozumiał co to znaczy.

Pasjonat brydża sportowego, nałogowo gra w gry planszowe i ogląda mecze San Antonio Spurs. Marzy żeby kiedyś zobaczyć ich mecz na żywo.

Natalia - marketing team leader & international sales specialist

Ambitna i pełna zapału. Wizjonerka, która lubi widzieć szybkie efekty działań. Perfekcjonistka w każdym calu. Studiowała we Włoszech oraz Hiszpanii nie tylko zdobywając wykształcenie i opanowując sztukę władania kolejnymi językami, ale też rozwijając w sobie zamiłowanie do mody, piękna a także otwartość na spotkania z różnymi ludźmi. Ostatnie miesiące spędziła w Brazylii, gdzie zostawiła serce.

Międzynarodowe doświadczenie wykorzystuje w szeroko zakrojonych działaniach marketingowych, które są wstępem do wprowadzenia przez nią marki Thulium na rynki zagraniczne.

Grzesiek - customer support team

Lubi tworzyć i naprawiać pojazdy, by później z satysfakcją uzyskiwać na nich duże prędkości. Marzą mu się rodzinne podróże na motorach. Najlepiej na Yamaha fazer FZ6-s2 i Suzuki gsxr-750 K4, jednak póki co większość energii poświęca budowie domu i wychowaniu swojego pierwszego potomka.

W Thulium odnajduje się w złożonych zagadnieniach sieci komputerowych i Linuxa. Słynie ze swego niebanalnego poczucia humoru.

Marek - software developer

Jeden z pierwszych administratorów Thulium. Po latach walki w Linuxami, serwerami i oprogramowaniem, postanowił sprawdzić się jako twórca i realizuje się pisząc czysty kod. Od momentu kiedy dostał swoje pierwsze Commodore 64 wiedział, że chce związać swoją przyszłość z informatyką.

W wolnych chwilach pomaga znajomym ujarzmiać ich niesforne serwery i podróżuje motocyklem. Jego marzeniem jest zwiedzić Europę na motorze.

Anna - sales development representative

Jej śmiech słychać w całej firmie i nie tylko... W rozmowach z klientami także go wiele. Uważnie słucha i doradza klientom, gdyż dobrze wie jak wykorzystać system Thulium do usprawnienia komunikacji. Nawiązuje kontakty drogą mailową i jest w tym bardzo skuteczna.

W wolnych chwilach zaczytuje się w autobiografiach (szczególnie sportowców) oraz korzysta z siłowni na świeżym powietrzu.

Dominik - software developer

Że jego przyszłość jest związana z komputerami wiedział od 7 roku życia, gdy jego wuj pokazał mu możliwości kreowania i dostosowywania gier do własnych wyobrażeń. Do pracy szukał miejsca, w którym to jakość będzie istotniejsza niż czas realizacji. Nie dlatego, że pracuje wolno, ale dlatego, że lubi oddawać w czyjeś ręce dopracowany i stabilny produkt. Uwielbia ten moment, gdy na twarzy odbiorcy widzi uśmiech - oznakę zadowolenia.

W wolnych chwilach odkrywa świat patrząc z całkiem innej perspektywy. Służy mu do tego wyposażony w kamerę dron własnej konstrukcji.

Andrzej - software developer

W wieku 10 lat dostał pierwszy motorower i od razu wiedział, że jazda na dwóch kółkach będzie jego pasją. Potrafi zdyscyplinować motorower by ruszył z usterką kondensatora za pomocą kabelka i ziemniaka (true story). Swoją wrodzoną zaradność wykorzystuje programując system Thulium.

Cieszy go praca ze stałą, zgraną ekipą, szczególnie, że z jej owoców korzysta tak wielu ludzi.

Renata - marketing hero

Dba o to, żeby było ładnie, ze szczególnym naciskiem na strony internetowe i ich wizerunek​. Uwielbia wymyślać, kreować, wprowadzać zmiany. Kocha owoce i w sezonie letnim pochłania je w ilościach przemysłowych (szczególnie czereśnie). Ceni kontakt i pracę z ludźmi.

Podziwia Jaspea Juula i Brene Brown (tak, nie znasz tych nazwisk, ale możesz je wygooglać), za ich uczciwe, pełne szacunku podejście do życia.

Mateusz - content designer

Obudzony o czwartej nad ranem wyrecytuje bez zająknięcia aktualne rankingi tenisowe, aż do pozycji dwusetnej włącznie. Niestety, więcej ogląda niż gra. Uwielbia wiedzę bezużyteczną, zabawy słowne i spacery. Zamierza przemierzyć cały Kraków pieszo, idzie mu to nieźle, przeszedł już 73% ulic znajdujących się w granicach miasta.

Jak sam twierdzi, interesuje go wszystko, w Thulium bywa więc rzucany na różne odcinki. Chciałby być agrafką, która spina różne działy. Obecnie realizuje się w marketingu.

Marek - customer support team

Zainteresowanie komputerami było najpierw jego hobby, a dopiero później pracą, w której może doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Teraz, jako administrator, wprowadza nowych klientów w świat możliwości naszej aplikacji. W kosza gra odkąd pamięta - kozłował już jako 5-latek, a w czasach liceum grał w szkolnej reprezentacji.

Z zamiłowaniem słucha polskiego rapu, a zamiast pokemonów zbiera autografy ulubionych wykonawców. Z przyjemnością spędza czas na świeżym, krakowskim powietrzu.

Marcin - new business manager

Marcin to człowiek lubiący wszelką formę relacji, od pogadanek po ciszę pełną zrozumienia. Zauważono, że intensywnie grywa w lotki, a w wolnych chwilach pracuje. Aparat fotograficzny, który ostatnimi laty dość mocno zagościł w jego dłoniach, oku i myślach daje mu możliwość polowania na to, co uważa za piękne.

Niedawno wyprowadził się na wieś, całkiem niedaleko Krakowa, co prócz niekwestionowanych uroków sytuacji, dało mu także każdego dnia ponad dwie godziny czasu na cieszenie się życiem podczas drogi do pracy.

Piotr - software developer

Przygodę z Thulium rozpoczął w roku 2009 jako jeden z pierwszych pracowników. W początkowej fazie rozwoju Thulium programował, administrował i obsługiwał klientów. Obecnie całkowicie oddał się swojej pasji - programowaniu, co w połączeniu z jego sangwinicznym typem charakteru tworzy mieszankę wybuchową.

Grywa w siatkówkę (z naciskiem na plażową) od czasów szkolnych. W związku z tym, serwowanie nowych funkcjonalności nie jest dla niego żadnym problemem.

Grzesiek - CTO

Jeden z trzech właścicieli spółki. Tam gdzie przeciętny śmiertelnik zostanie pokonany przez zawiłości problemu, on stąpa pewnym krokiem i ostatecznie to problem jest pokonany. Sportowi oddał się blisko czterdziestki, gdy postanowił odjąć sobie dwadzieścia lat za pomocą niebanalnych wyzwań.

Marzy mu się Iron Man i wie, że to osiągnie. Kilka maratonów i ½ Iron Man ma już za sobą. Kocha piwo i dlatego zachodzi w głowę jak pogodzić tę miłość ze sportem.

Tomek - head of partnerships

Z sukcesami odnajduje się w sprzedaży i licznych kontaktach z ludźmi. Lubi realizować ambitne projekty i obserwować, jak ich efekty rozwiązują problemy klienta.

Jazda na rowerze jest dla niego sposobem by poznawać nowe miejsca i szukać tego docelowego, gdzie zamieszka na resztę życia. Przychodzą mu wtedy do głowy nieszablonowe pomysły, które chętnie wykorzystuje w pracy.

Marek - CEO

Założyciel i jeden z trzech właścicieli spółki. Na co dzień burzy porządek rzeczy, motywując innych do zmian sposobu działania i myślenia. Wierzy w ciągły rozwój. Chce, aby za każdym zakupem produktu Thulium stało przekonanie, że jest to dobry zakup - potrzebny i wartościowy.

Wspina się już 14 lat i jak sam mówi, uwielbia we wspinaniu różnorodność dróg i duże wymagania: konieczność koordynacji siły, sprawności i odporności psychicznej.

Adam - customer support team

Emerytowany social media ninja, z zamiłowaniem do komputerów, Internetu i nowych technologii. Jego sokoli wzrok wyłapie każde niedociągnięcie lub literówkę (co skrzętnie wykorzystują marketingowcy), a jemu samemu pozwala znajdować rozwiązania najbardziej zagadkowych problemów u naszych klientów.

By obejrzeć mecz Manchesteru United, jest w stanie uciec z pracy. Gdy ucieknie, a jest już po meczu Premier League, chętnie zagra w Counter-Strike'a.

Napisz do Nas.
Chętnie Ci pomożemy.

Infolinia: 12 397 53 00
E-mail: kontakt@thulium.pl