O nas

Czyli zespół Thulium - zawodowo i prywatnie.

Klaudyna - Customer Support Team

Podobnie jak Dr House intryguje ją diagnoza i dogłębne zrozumienie problemu. Pomaga nowym klientom rozpocząć swoją przygodę z Thulium, analizując ich potrzeby i przekładając je na język systemu. Swoją otwartością i zaangażowaniem szybko zdobyła zaufanie w firmie.

Serial "Dr House" może oglądać w nieskończoność. Ceni Gregorego za determinację w dążeniu do celu oraz jego inteligentne, pełne ironii i sarkazmu wypowiedzi. Wielka fanka Minionków. W wolnych chwilach gra na PS4 i marzy by... umrzeć szczęśliwie.

Bartek - Software Development Lead

Jest liderem działu rozwoju oprogramowania w Thulium i jednym z trzech właścicieli. Programuje od kiedy dostał swój pierwszy komputer (Atari 800XL) w wieku 8 lat. Informatykiem chciał zostać zanim jeszcze zrozumiał co to znaczy.

Pasjonat brydża sportowego, nałogowo gra w gry planszowe i ogląda mecze San Antonio Spurs. Marzy żeby kiedyś zobaczyć ich mecz na żywo.

Andrzej - Software Developer

W wieku 10 lat dostał pierwszy motorower i od razu wiedział, że jazda na dwóch kółkach będzie jego pasją. Potrafi zdyscyplinować motorower by ruszył z usterką kondensatora za pomocą kabelka i ziemniaka (true story). Swoją wrodzoną zaradność wykorzystuje programując system Thulium.

Cieszy go praca ze stałą, zgraną ekipą, szczególnie, że z jej owoców korzysta tak wielu ludzi.

Mateusz - Marketing Specialist

Obudzony o czwartej nad ranem wyrecytuje bez zająknięcia aktualne rankingi tenisowe, aż do pozycji dwusetnej włącznie. Niestety, więcej ogląda niż gra. Uwielbia wiedzę bezużyteczną, zabawy słowne i spacery. Zamierza przemierzyć cały Kraków pieszo, idzie mu to nieźle, przeszedł już 73% ulic znajdujących się w granicach miasta.

Jak sam twierdzi, interesuje go wszystko, w Thulium bywa więc rzucany na różne odcinki. Chciałby być agrafką, która spina różne działy. Obecnie realizuje się w marketingu.

Adam - Customer Support Team

Emerytowany social media ninja, z zamiłowaniem do komputerów, Internetu i nowych technologii. Jego sokoli wzrok wyłapie każde niedociągnięcie lub literówkę (co skrzętnie wykorzystują marketingowcy), a jemu samemu pozwala znajdować rozwiązania najbardziej zagadkowych problemów u naszych klientów.

By obejrzeć mecz Manchesteru United, jest w stanie uciec z pracy. Gdy ucieknie, a jest już po meczu Premier League, chętnie zagra w Counter-Strike-a.

Tomasz - UI/UX Designer

Człowiek wielkiej wagi. Niezbędny w dziale rozwoju jako strażnik komfortu i wygody pracy każdego użytkownika systemu. Dodaje świeżości materiałom reklamowym i doprowadza firmę do łez zabawnymi memami.

Zmęczony codziennością, pakuje plecak i rusza z przyjaciółmi w góry lub… do pubu.

Arkadiusz - Key Account Manager

Z sukcesami realizuje się w sprzedaży. Koncentruje się na potrzebach klientów i pomaga im rozwiązywać problemy, wdrażając Procesową Obsługę Klienta. Jak przystało na tatę wesołych bliźniaków, potrafi doskonale zarządzać swoim czasem.

Między płaczem jednego a raczkowaniem drugiego sprawdza wyniki meczów, czyta przewodniki i książki Fantasy. Marzy, aby z rodziną i plecakiem na plecach aktywnie zwiedzać każdy zakątek świata.

Bartłomiej - Software Developer

Skrupulatny w każdym calu. Docenił możliwości, które niesie oprogramowanie i ruszył w drogę ku samodzielnemu pisaniu kodu. Dziś z pasją rozwija system Thulium. Od lat przemierza górskie szlaki, tyle że z coraz większą prędkością.

Jego wyniki w górskim biegu Perły Małopolski wzbudziły podziw i zazdrość biegających prezesów Thulium. Na stare lata zamierza nieco zwolnić i osiąść w domku na wsi.

Klaudia - Marketing Assistant

Zorganizowana jak nikt inny - dba o to, by każde działanie marketingowe zostało dopięte na ostatni guzik. Po pracy zakłada rolki i w rytmie ulubionej muzyki znika z radarów dostępności, aby kolejnego dnia obudzić się pełna werwy.

Marzy o podróżach możliwe, że w któryś mroźny, styczniowy poranek dostaniemy gorące pozdrowienia z archipelagu Fernando de Noronha.

Łukasz - CMO

Z zamiłowania kadruje i robi czarno-białe zdjęcia; większej ilości kolorów na raz nie ogarnia. Jest w stanie wstać o 3 w nocy, aby oglądać finałowy mecz play-off NBA czy NHL - w kolorze.

Od wielu lat zajmuje się komunikacją cyfrową, początkowo w branży usługowej oraz w branży e-commerce. Pracował m.in. przy projekcie sklepu sportowo-turystycznego PRESTO oraz tworzył dział Customer Success w Dreamcommerce. Obecnie w Thulium zarządza działaniami marketingowymi.

Anna - Customer Support Team

Zaangażowana i zawsze pozytywnie nastawiona do rozwiązywania problemów klienta. Studentka dietetyki, która wie jak zadbać nie tylko o zdrowie, ale także o wygląd zewnętrzny. Swój spokój odnajduje w grze na pianinie.

Lubi próbować nowych rzeczy i nie boi się wyzwań, co na pewno pomoże jej w spełnieniu swoich marzeń o podróżowaniu po świecie.

Marek - Customer Support Team

Zainteresowanie komputerami było najpierw jego hobby, a dopiero później pracą, w której może doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Teraz, jako administrator, wprowadza nowych klientów w świat możliwości naszej aplikacji. W kosza gra odkąd pamięta - kozłował już jako 5-latek, a w czasach liceum grał w szkolnej reprezentacji.

Z zamiłowaniem słucha polskiego rapu, a zamiast pokemonów zbiera autografy ulubionych wykonawców. Z przyjemnością spędza czas na świeżym, krakowskim powietrzu.

Piotr - Software Developer

Przygodę z Thulium rozpoczął w roku 2009 jako jeden z pierwszych pracowników. W początkowej fazie rozwoju Thulium programował, administrował i obsługiwał klientów. Obecnie całkowicie oddał się swojej pasji - programowaniu, co w połączeniu z jego sangwinicznym typem charakteru tworzy mieszankę wybuchową.

Grywa w siatkówkę (z naciskiem na plażową) od czasów szkolnych. W związku z tym, serwowanie nowych funkcjonalności nie jest dla niego żadnym problemem.

Łukasz - Software Developer

Doskonale odnajduje się w zespole programistów, bo jak sam twierdzi uwielbia stawiać czoła nowym wyzwaniom i rozwijać przy tym swoje umiejętności. W wolnym czasie spełnia niedawno odkrytą pasję mechanika i poszerza wiedzę na temat paralotniarstwa.

Mamy nadzieję, że spełni swoje największe marzenie z dzieciństwa, by latać szybowcami, chociaż podobną adrenalinę dostarczają mu także wyścigi motocyklowe na torach.

Kamil - Key Account Manager

Ceni sobie pracę z ludźmi. W Thulium zajmuje się badaniem potrzeb klientów, by pomagać im rozwiązywać problemy związane z komunikacją. Właściciel jamnika o imieniu Lumpel. Uwielbia próbować nowych, niszowych rzeczy, nikogo zatem nie dziwi jego zainteresowanie bushcraftem, survivalem i łowiectwem.

Fan fantastyki we wszelakiej formie, zapewne jeszcze nieraz zobaczymy jego radość po wygranej w Magic The Gathering.

Karol - Software Developer

Programista z krwi i kości. Najlepiej czuje się, gdy stoją przed nim wyzwania związane z analizowaniem i rozwiązywaniem problemów. Swoją pasję do programowania idealnie łączy z zamiłowaniem do escape roomów.

Twierdzi, że żadna zagadka i łamigłówka nie jest mu straszna. Lubi spacery po górach, z których czerpie energię do kolejnych działań.

Grzesiek - CTO

Jeden z trzech właścicieli spółki. Tam gdzie przeciętny śmiertelnik zostanie pokonany przez zawiłości problemu, on stąpa pewnym krokiem i ostatecznie to problem jest pokonany. Sportowi oddał się blisko czterdziestki, gdy postanowił odjąć sobie dwadzieścia lat za pomocą niebanalnych wyzwań.

Marzy mu się Iron Man i wie, że to osiągnie. Kilka maratonów i ½ Iron Man ma już za sobą. Kocha piwo i dlatego zachodzi w głowę jak pogodzić tę miłość ze sportem.

Marek - CEO

Założyciel i jeden z trzech właścicieli spółki. Na co dzień burzy porządek rzeczy, motywując innych do zmian sposobu działania i myślenia. Wierzy w ciągły rozwój. Chce, aby za każdym zakupem produktu Thulium stało przekonanie, że jest to dobry zakup - potrzebny i wartościowy.

Wspina się już 14 lat i jak sam mówi, uwielbia we wspinaniu różnorodność dróg i duże wymagania: konieczność koordynacji siły, sprawności i odporności psychicznej.

Telefon - skontaktuj się z nami!

Napisz do nas
Chętnie Ci pomożemy

Infolinia: 12 397 53 00
E-mail: kontakt@thulium.pl