O nas

Czyli zespół Thulium - zawodowo i prywatnie.

Klaudyna - Customer Support Team

Podobnie jak Dr House intryguje ją diagnoza i dogłębne zrozumienie problemu. Pomaga nowym klientom rozpocząć swoją przygodę z Thulium, analizując ich potrzeby i przekładając je na język systemu. Swoją otwartością i zaangażowaniem szybko zdobyła zaufanie w firmie.

Serial "Dr House" może oglądać w nieskończoność. Ceni Gregorego za determinację w dążeniu do celu oraz jego inteligentne, pełne ironii i sarkazmu wypowiedzi. Wielka fanka Minionków. W wolnych chwilach gra na PS4 i marzy by... umrzeć szczęśliwie.

Bartek - Software Development Lead

Jest liderem działu rozwoju oprogramowania w Thulium i jednym z trzech właścicieli. Programuje od kiedy dostał swój pierwszy komputer (Atari 800XL) w wieku 8 lat. Informatykiem chciał zostać zanim jeszcze zrozumiał co to znaczy.

Pasjonat brydża sportowego, nałogowo gra w gry planszowe i ogląda mecze San Antonio Spurs. Marzy żeby kiedyś zobaczyć ich mecz na żywo.

Andrzej - Software Developer

W wieku 10 lat dostał pierwszy motorower i od razu wiedział, że jazda na dwóch kółkach będzie jego pasją. Potrafi zdyscyplinować motorower by ruszył z usterką kondensatora za pomocą kabelka i ziemniaka (true story). Swoją wrodzoną zaradność wykorzystuje programując system Thulium.

Cieszy go praca ze stałą, zgraną ekipą, szczególnie, że z jej owoców korzysta tak wielu ludzi.

Renata - CMO

Dba o to, żeby było ładnie, ze szczególnym naciskiem na strony internetowe i ich wizerunek​. Uwielbia wymyślać, kreować, wprowadzać zmiany. Kocha owoce i w sezonie letnim pochłania je w ilościach przemysłowych (szczególnie czereśnie). Ceni kontakt i pracę z ludźmi.

Podziwia Jespera Juula i Brene Brown (tak, nie znasz tych nazwisk, ale możesz je wygooglać), za ich uczciwe, pełne szacunku podejście do życia.

Mateusz - Marketing Specialist

Obudzony o czwartej nad ranem wyrecytuje bez zająknięcia aktualne rankingi tenisowe, aż do pozycji dwusetnej włącznie. Niestety, więcej ogląda niż gra. Uwielbia wiedzę bezużyteczną, zabawy słowne i spacery. Zamierza przemierzyć cały Kraków pieszo, idzie mu to nieźle, przeszedł już 73% ulic znajdujących się w granicach miasta.

Jak sam twierdzi, interesuje go wszystko, w Thulium bywa więc rzucany na różne odcinki. Chciałby być agrafką, która spina różne działy. Obecnie realizuje się w marketingu.

Adam - Customer Support Team

Emerytowany social media ninja, z zamiłowaniem do komputerów, Internetu i nowych technologii. Jego sokoli wzrok wyłapie każde niedociągnięcie lub literówkę (co skrzętnie wykorzystują marketingowcy), a jemu samemu pozwala znajdować rozwiązania najbardziej zagadkowych problemów u naszych klientów.

By obejrzeć mecz Manchesteru United, jest w stanie uciec z pracy. Gdy ucieknie, a jest już po meczu Premier League, chętnie zagra w Counter-Strike-a.

Dominika - Technical Writer

Objęła w posiadanie i z sukcesami zagospodarowuje obszar dokumentacji systemu. Dzięki ​Dominice wiedza o Thulium jest uporządkowana​,​ a jej zasoby rosną każdego dnia. Jak sama mówi, trafiła tu przypadkiem i ze zdziwieniem odkryła, że jej indywidualistyczna dusza współgra z niebanalnym poczuciem humoru programistów.

Uwielbia współczesne książki obyczajowe​ -​ na przykład Jodi Picoult czy Janusza Leona Wiśniewskiego.​ ​Z przyjemnością słucha alternatywnego rocka - szczególnie Florence and The Machine i ma nadzieję być kiedyś na ich koncercie.

Tomasz - UI/UX Designer

Człowiek wielkiej wagi. Niezbędny w dziale rozwoju jako strażnik komfortu i wygody pracy każdego użytkownika systemu. Dodaje świeżości materiałom reklamowym i doprowadza firmę do łez zabawnymi memami.

Zmęczony codziennością, pakuje plecak i rusza z przyjaciółmi w góry lub… do pubu.

Bartłomiej - Software Developer

Skrupulatny w każdym calu. Docenił możliwości, które niesie oprogramowanie i ruszył w drogę ku samodzielnemu pisaniu kodu. Dziś z pasją rozwija system Thulium. Od lat przemierza górskie szlaki, tyle że z coraz większą prędkością.

Jego wyniki w górskim biegu Perły Małopolski wzbudziły podziw i zazdrość biegających prezesów Thulium. Na stare lata zamierza nieco zwolnić i osiąść w domku na wsi.

Klaudia - Marketing Assistant

Zorganizowana jak nikt inny - dba o to, by każde działanie marketingowe zostało dopięte na ostatni guzik. Po pracy zakłada rolki i w rytmie ulubionej muzyki znika z radarów dostępności, aby kolejnego dnia obudzić się pełna werwy.

Marzy o podróżach możliwe, że w któryś mroźny, styczniowy poranek dostaniemy gorące pozdrowienia z archipelagu Fernando de Noronha.

Artur Malina - Inside Sales Representative

Napędzany wysokooktanowym rock ‘n’ rollem pasjonat motoryzacji, muzyki i kina. Zna każde słowo z filmów lat 90., a usłyszawszy piosenkę powie, w której scenie została użyta. Jego marzeniem jest przejechać USA mustangiem z 1969 słuchając AC/DC.

Pierwsza linia kontaktu klientów Thulium, wsparcie działu handlowego oraz okupant ekspresu do kawy. Oryginalność jego nazwiska powoduje, że kontakt z nami jeszcze bardziej zapada w pamięci.

Kasia - Marketing Analyst

Pełna charyzmy i ciekawości. Słowa takie jak konwersja, źródło pozyskiwania czy CPC to jej chleb powszedni w Thulium, choć z łatwością oddaje się też organizacji, planowaniu czy tworzeniu wartościowych treści.

Towarzysko - gawędziarka. Niczym profesjonalny konferansjer jednoczy sobie słuchaczy opowiadając iście niestworzone historie. Jej duszę wypełnia muzyka o niezliczonych obliczach.

Piotr - CSO

CSO w pełnej krasie. Porządkuje, planuje, mierzy, szkoli i rozlicza. Musi posiadać jakieś magiczne właściwości zakrzywiania czasoprzestrzeni, bo nikt inny nie zrobiłby w tym czasie tyle, co on.

Urodzony sprzedawca - spełniony w kontakcie z klientami i swoim zespołem. Prywatnie z pasją i licznymi sukcesami oddaje się hodowli buldogów francuskich.

Marek - Customer Support Team

Zainteresowanie komputerami było najpierw jego hobby, a dopiero później pracą, w której może doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Teraz, jako administrator, wprowadza nowych klientów w świat możliwości naszej aplikacji. W kosza gra odkąd pamięta - kozłował już jako 5-latek, a w czasach liceum grał w szkolnej reprezentacji.

Z zamiłowaniem słucha polskiego rapu, a zamiast pokemonów zbiera autografy ulubionych wykonawców. Z przyjemnością spędza czas na świeżym, krakowskim powietrzu.

Marcin - New Business Manager

Marcin to człowiek lubiący wszelką formę relacji, od pogadanek po ciszę pełną zrozumienia. Zauważono, że intensywnie grywa w lotki, a w wolnych chwilach pracuje. Aparat fotograficzny, który ostatnimi laty dość mocno zagościł w jego dłoniach, oku i myślach daje mu możliwość polowania na to, co uważa za piękne.

Niedawno wyprowadził się na wieś, całkiem niedaleko Krakowa, co prócz niekwestionowanych uroków sytuacji, dało mu także każdego dnia ponad dwie godziny czasu na cieszenie się życiem podczas drogi do pracy.

Piotr - Software Developer

Przygodę z Thulium rozpoczął w roku 2009 jako jeden z pierwszych pracowników. W początkowej fazie rozwoju Thulium programował, administrował i obsługiwał klientów. Obecnie całkowicie oddał się swojej pasji - programowaniu, co w połączeniu z jego sangwinicznym typem charakteru tworzy mieszankę wybuchową.

Grywa w siatkówkę (z naciskiem na plażową) od czasów szkolnych. W związku z tym, serwowanie nowych funkcjonalności nie jest dla niego żadnym problemem.

Grzesiek - CTO

Jeden z trzech właścicieli spółki. Tam gdzie przeciętny śmiertelnik zostanie pokonany przez zawiłości problemu, on stąpa pewnym krokiem i ostatecznie to problem jest pokonany. Sportowi oddał się blisko czterdziestki, gdy postanowił odjąć sobie dwadzieścia lat za pomocą niebanalnych wyzwań.

Marzy mu się Iron Man i wie, że to osiągnie. Kilka maratonów i ½ Iron Man ma już za sobą. Kocha piwo i dlatego zachodzi w głowę jak pogodzić tę miłość ze sportem.

Marek - CEO

Założyciel i jeden z trzech właścicieli spółki. Na co dzień burzy porządek rzeczy, motywując innych do zmian sposobu działania i myślenia. Wierzy w ciągły rozwój. Chce, aby za każdym zakupem produktu Thulium stało przekonanie, że jest to dobry zakup - potrzebny i wartościowy.

Wspina się już 14 lat i jak sam mówi, uwielbia we wspinaniu różnorodność dróg i duże wymagania: konieczność koordynacji siły, sprawności i odporności psychicznej.

Napisz do nas
Chętnie Ci pomożemy

Infolinia: 12 397 53 00
E-mail: kontakt@thulium.pl