IT Administrator

Thulium dostarcza wiodące narzędzie do wielokanałowej komunikacji z klientem. System zapewnia obsługę e-maila, telefonu, czatu i messengera.

Nasza chmurowa platforma rozwija się bardzo szybko. W związku z tym poszukujemy osoby o rozległej wiedzy technicznej, która będzie z nami nad tym rozwojem pracować.

Czekają Cię następujące zadania:

  • budowa i rozwój infrastruktury w zakresie sieci, serwerów oraz chmury
  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie ciągłości funkcjonowania systemów IT
  • rozwiązywanie incydentów w zakresie 2-ej i 3-ej linii wsparcia
  • automatyzacją zarządzania infrastrukturą
  • okresowe dyżury telefoniczne po godzinach pracy

Będziemy wymagać od Ciebie:

  • biegłej znajomości systemów Linux (Debian)
  • rozległej wiedzy z zakresu sieci IP
  • znajomości narzędzi do monitorowania sieci IP
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • angielskiego na poziomie B2
  • prawa jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość Asteriska lub innych systemów IP PBX
  • doświadczenie w diagnostyce i rozwiązywaniu problemów w sieciach VoIP
  • znajomość protokołów SIP i RTP
  • wiedza o WebRTC
  • doświadczenie w pracy z kontenerami Docker
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do provisioningu (Salt Stack, Ansible lub podobne)
  • znajomość rozwiązań chmurowych (Amazon, Oktawave lub podobne)

Oferujemy Ci:

  • Świetną atmosferę w nowoczesnej firmie, która nie jest i nie chce być korporacją.
  • Chillout room z piłkarzykami, Playstation 4 i rzutkami (rzutki podłączone do kontrolera oprogramowanego przez naszych ludzi!).
  • Świeża kawa i herbata w kuchni.
  • Comiesięczny pizza / burger day.
  • Lekcje angielskiego raz w tygodniu z native speakerem.