Zasady współpracy

Regulamin

Regulamin powstał byś mógł w jasny i przejrzysty sposób poznać zasady korzystania z Systemu Thulium. Zależy nam byś zapoznał się z procedurami naszego działania. Korzystanie z systemu oznacza akceptację warunków Regulaminu.

Regulamin (obowiązujący do 01.12.2019)

Regulamin (obowiązujący do 14.07.2019)

Standardowa umowa o poziomie usług (SLA)

SLA określa parametry dostępności Systemu Thulium, jaki zapewniamy Ci w ramach naszych usług. Wiemy, że zależy Ci na jak najwyższej dostępności, dlatego dokładamy wszelkich starań, by korzystanie z Systemu przebiegało bez zakłóceń. Niniejszy dokument pozwoli Ci zobaczyć jaki poziom dostępności Ci zapewniamy i jakie procedury stosujemy, by to osiągnąć.

Polityka prywatności

Przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności. Ten dokument pozwoli Ci dowiedzieć się co i jak robimy, by chronić Twoje dane. Dowiesz się jakie dane zbieramy oraz kiedy i jak je przetwarzamy. Poznasz nasze standardy obsługi a także procedury bezpieczeństwa wynikające z naszej Polityki. Wierzymy, że dzięki temu będziesz spokojny, że dokonałeś właściwego wyboru. Korzystając z Systemu Thulium wyrażasz akceptację opisanych tu procedur i standardów stosowanych przez Thulium.

Informacja o szczególnych zagrożeniach związanych z korzystaniem z usługi świadczonej drogą elektroniczną oraz funkcji i celu oprogramowania Thulium Agent

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze oprogramowanie było bezpieczne i wciąż pracujemy nad jego udoskonalaniem. Ten wymagany prawem dokument informuje Cię o potencjalnych zagrożeniach, jakich możesz się spodziewać korzystając z naszego oprogramowania.

Telefon - skontaktuj się z nami!

Napisz do nas
Chętnie Ci pomożemy

Infolinia: 12 397 53 00
E-mail: kontakt@thulium.pl